ARCHITECT
AC Jobs
Brno
před 9 dny

Pracujte pro společnost, která vyvíjí produkty pro kanceláře budoucnosti! Buďte součástí týmu, který má celosvětový přesah.

Navrhněte architekturu pro projekt, který "je vidět"!

Pracovní náplň

  • Návrh architektury pro vzdálenou správu systémů
  • Zpracování návrhů dle systémových požadavků
  • Spolupráce s dalšími Systémovými a Enterprise architekty
  • Spolupráce s vývojovým oddělením
  • Zodpovědost za tvorbu dokumentace
  • Co požadujeme?

  • Prokazatelné zkušenosti v rámci IT Architektury
  • Zkušenosti s architekturou data center
  • Znalost nástrojů Landscape, Acronis
  • Znalost v rámci oblasti Microservisů
  • Zkušenosti s cloudovými řešeními výhodou
  • Praktické zkušenosti s agilním vývojem
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené, 2 Sick days
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost kariérního vzdělávání
  • Spolupráci se zahraničními týmy
  • Zahraniční pracovní cesty
  • Teambuildingové akce
  • Pracoviště : Brno
  • Požádat