Lékař/ka bez atestace (kromě oborů praktického lékařství)
Nemocnice Šumperk a.s.
Šumperk
před 2 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Nerudova č.p. 640 / 41, 787 01 Šumperk. Pracovní místa jsou vhodná i pro OZP.Pracovní náplň : Preventivní, diagnostická a léčebná péče Požadujeme : - Ukončené vysokoškolské vzdělání, odbornou způsobilost dle zák.

č. 95 / 2004 Sb. v platném znění- specializovaná způsobilost pro obory : chirurgie, neurologie, vnitřní lékařství, ORL, ARIP, radiodiagnostiky, oční, gynekologicko-porodnické, ORL, plicní, kožní PŘEDNOSTÍ!!!- praxe v oboru vítána, - schopnost aktivního, samostatného jednání, - vstřícné chování a vystupování, - pracovitost, spolehlivost a odpovědnost.

Nabízíme : - zázemí silné a dynamicky se rozvíjející společnosti, - podmínky pro osobní a profesionální rozvoj (např. další odborné vzdělávání s podporou nemocnice) Platové podmínky : - mzdové ohodnocení v souladu s vnitřními předpisy + individuální ohodnocení pracovní výkonnosti! Benefity : - nadstandardní sociální a zaměstnanecký bonusový systém společnosti (např.

příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na stravování, týden dovolené navíc .), - možnost ubytování. Termín nástupu : ihned - případně dle dohody Kontakt : Kleštincová Renata, Ing.

Mgr., tel. 583334562, 607925724, e-mail : renata.klestincova nemocnicesumperk.cz.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost