Recepční
OREA HOTELS s.r.o.
Mariánské Lázně, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Spa Hotel Bohemia, Hlavní třída 100 / 40, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned nebo dohodou.

Pracovní doba : krátký x dlouhý týden (12-ti hodinové směny, 7 : 00-19 : 00 h). Náplň práce : zajištění bezproblémového chodu recepce, zaznamenávání a vyhodnocování potřebných údajů v rezervačním systému, přijímání plateb za ubytování a další služby a zaodpovědnost za přijaté platby, provádění denní uzávěrky a další.

Požadujeme : příjemné, reprezentativní vystupování, smysl pro odpovědnost, ukončené středoškolské vzdělání, komunikativní znalost NJ a RJ (znalost dalších jazyků výhodou).

Nabízíme : pozice ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, vysokou úrovní služeb a moderními cíli, možnost reálného profesního růstu, přátelský kolektiv lidí, férový přístup a podpora vedení, pěkné finanční ohodnocení (základní mzda + příplatky a odměny), 4 týdny dovolené + 3 dny sick days, stravování zdarma, cafeterie, slevy na pobyty a stravování v rámci řetězce OREA HOTELS & RESORTS, příspěvek na penzijní připojištění.

Kontakt pro zájemce : telefonicky (volat 8 : 00-15 : 00 h) anebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost