JAVASCRIPT DEVELOPER
AC Jobs
Hradec Králové
před 2 dny

Baví tě vývoj v JavaScriptu a chceš pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech s partou fajn vývojářů, kteří ocení tvé nápady?

Pokud ano, tak už nehledej dál a zašli nám tvůj životopis!

Pracovní náplň

  • Vývoj webových aplikací v oblasti komunikace se zákazníky
  • Vývoj zejména front-endu, příležitostně i back-endu
  • Tvorba technické dokumentace
  • Spolupráce s ostatními developery
  • Co požadujeme?

  • Alespoň 2 roky zkušeností s JavaScriptem
  • Znalost HTML a CSS
  • Mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Nadšení pro nové technologie
  • Znalost Javy výhodou
  • Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Rozmanité finanční příspěvky
  • Systém cafeterie
  • Občasný home-office
  • Široké možnosti vzdělávání
  • Flexibilní pracovní doba
  • Stravenky a mnoho dalších
  • Lokalita : Hradec Králové
  • Požádat