ROZPOČTÁŘ (55.-65.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Máte SŠ / VŠ vzdělání technického směru? Máte praxi v oblasti rozpočtů a cenotvorby inženýrských staveb nebo plynárenské infrastruktury?

Chcete být součástí ryze České společnosti, která je velice stabilní a své zaměstnance si hýčká?Pak mi zašlete svůj životopis právě teď!Stabilní Česká společnost rozšiřuje svůj tým a hledá kolegy na pozici : ROZPOČTÁŘ (55.-65.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vypracování co nejpřesnějších odhadů cen
  • Cenové kalkulace a soupisy prací projektů plynárenské infrastruktury
  • Odpovědnost za správnost, celistvost a úplnost cenového odhadu
  • Využití a aktualizace dostupných ceníků, databází a SW
  • Kontrola výstupů od projektantů z hlediska dostupnosti a proveditelnosti
  • Spolupráce a komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • Úzká spolupráce s projekčními kancelářemi
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ technického směru
  • 3 - 5 let praxe v rozpočtování a cenotvorbě
  • Znalost práce v programu Kros - výhodou
  • Smysl pro zodpovědnost, pracovitost a ochota učit se novým věcem
  • Orientace v technických normách a předpisech
  • Znalost struktury a tvorby výkazu výměr
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • CO NABÍZÍME?

  • 5 týdnů dovolené + 3 sick days
  • 1 den placeného volna na mimořádné události
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod týdně
  • Flexipassy v hodnotě až 20.000 Kč / rok
  • Možnost Multisport karty
  • Sponzorský dar pro MŠ Vašeho dítěte 1000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění min 10.800 Kč / rokTermín nástupu : IHNED nebo dohodouMísto výkonu práce : Praha 4
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.