NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE
AC Jobs
Středočeský kraj
před 7 dny

Jseš komunikativní? Vyjednávání máš v malíku? Rád by si pracoval v silné mezinárodní společnosti, která si umí svých zaměstnanců vážit?

Proto neváhej a pošli svoje CV ještě dnes! Velká, mezinárodní výrobní společnost hledá parťáka nebo parťačku na pozici : NÁKUPČÍ V AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • Strategické plánování nákupu
  • Výběrová řízení na dodavatelské firmy dle projektů
  • Vyjednávání smluvních podmínek
  • Odpovědnost za ceny, vedoucí k optimalizaci nákladů
  • Nastavování procesů dodávek dílů od dodavatelských partnerů
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • Praxi v nákupu ve výrobní, strojírenské nebo automotive společnosti
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (slovem i písmem)
  • Dobrá znalost MS Office
  • Vynikající vyjednávací a komunikační schopnosti
  • Co nabízíme?

  • Zajímavé uplatnění na strategické pozici s možností dalšího rozvoje
  • Kvartální i roční bonusy
  • Jazykové vzdělávání
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravování
  • Požádat