ÚDRŽBÁŘ
Vodňanská drůbež, a.s.
Pardubice, Mirovice
před 4 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Opravy a údržba strojů a zařízení, účast při instalaci nových technologií, provádění běžných kontrolních činností provozu strojů a zařízení.

Jednosměnný provoz s postupným nástupem na směny : 6.00 - 14.30 hod., 12.00 - 20.30 hod. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Praxe není požadována, absolventy škol si sami zaučíme.Požadujeme : vzdělání technického směru.Nabízíme : závodní stravování (cena oběda 15, Kč), dovolená nad rámec stanový zákolníkem práce (25 dní), příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, požitky na základě zaměstnaneckého fondu, zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

Kontakt : pondělí - pátek 7.00 - 15.00 hod. - tel. : 383 838 527, 724 037 701, e-mail : personalni.mirovice voddrubez.cz, osobně : provozovna Mirovice - Zámostí 272

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost