ZPRACOVATEL / KA PAPÍRU , 28 500 Kč PRÁCE V DĚČÍNĚ - VOLNÉ VÍKENDY
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Ústecký kraj, Děčín
před 1 dnem
source : Inwork.cz

Informace

Hledáme manuálně zručné a šikovné operátory , bez ohledu na pohlaví a národnost. Po zapracování postup

na vyšší pozici STROJMISTR.

Co Vám nabízíme :

  • Měsíční mzda po zapracování 28 500 Kč( mzda + prémie + příplatky)
  • Prémie až 30% v průměru 4 800 Kč / měsíc
  • Příplatky za přesčas, odpolední, noční směnu a víkend
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost týdenních záloh
  • Příspěvek na stravování ve formě paušálu na účet
  • Potravinářský průkaz ZDARMA
  • Náplň Vaší práce :

  • Zpracování papírových potravinářských kartonů
  • Výsek kartonu, potisk, balení, manipulace s kartony
  • Zaučení na strojmistra
  • Práce v 8 / HOD a 12 / HOD provozu
  • Co požadujeme od Vás :

  • Výuční list podmínkou
  • Praxe a zkušenost na obdobné pozici
  • Manuální zručnost, pracovitost, samostatnost
  • Dobrá pracovní morálka, spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost a plnoletost
  • Možnost nástupu IHNED
  • Veškeré jednání a vyřizování dokumentace Vám pomůže vyřídit naše Koordinátorka Štěpánka. Buda Vám

    nápomocná, při pohovoru i následném nástupu.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.