Digitální montáž, grafik/grafička
PBtisk a.s.
Příbram, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Pozce : Digitální montáž, grafik / grafička Co vás čekáÚprava grafického návrhu pro tisk, digitální montáž, příprava dat k tiskuJaké znalosti a dovednosti byste měli mítznalost grafických programů např.

Signa, Atocat, tiskové grafikypečlivost, samostatnost, zodpovědnost, chuť učit se novým věcemnadšení pro oborCo vám můžeme nabídnoutPráci ve stabilní české společnosti, zaučení v perspektivním oboru Zaměstnanecké výhody : 5 týdnů dovolené, zvýhodněné firemní stravování, zázemí stabilní české společnostiNástup možný ihned.

Mzda : 24 000,- až 28 000,- KčKntakt : Braunová Lucie DiS., tel. : 318 493 760, 606 659 846, e-mail : prace pbtisk.czPrvní kontakt e-mailem nebo telefonicky od 8 : 00 do 14 : 00 hd.

Místo výkonu práce : PBtisk a.s., Dělostřelecká č.p. 344, Příbram I

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost