Zedník
ADAR ing s.r.o.
Kobylá nad Vidnavkou, CZ
před 19 hodinami
source : Easy-prace.cz

ZK CZ-ISCO 71121 Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník, omítkář, obkladač, fasádník, sádrokartonář, malíř, natěrač, podlahářAKTUALIZACE 11.

3.2020- písemné nabídky na e-mail : použijte odpovědní formulářPRACOVNÍ DOBA : - turnusové služby- ve většině případů úkolová mzdaMÍSTO VÝKONU PRÁCE : - okres Jeseník, celá ČR (dle zakázek)ZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE : - praxi ve stavebnictví- profese : zedník, omítkář, obkladač, fasádník, sádrokartonář, malíř, natěrač, podlahář- upřednostní univerzálního pracovníka, který ovládá zednické řemeslo od zdění, omítání, fasády až po obklady a sádrokartony.

 • přijme i specialistu jen na jednu z uvedených činnosti - podmínkou je chuť učit se i dalším- práce je i mimo okres Jeseník - musí být ochota dojíždět za prací- ŘP sk.
 • B výhodou- strojní a jiné průkazy výhodouZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : - v případě dobrých organizačních schopností a převzetí určitého dílu zodpovědnosti speciální prémie-odměny za odvedený výkon a plnění úkolu

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost