PORADCE/KYNĚ NA POBOČCE
Generali Česká Distribuce a.s.
České Budějovice, Czech Republic
před 5 hodinami
source : Hitprace
 • Co u nás poradce dělá : poskytuje servis našim klientům na pobočce; Zjišťuje jejich potřeby v oblasti pojištění a financí a navrhuje vhodné řešení- pojištění, penze, investice, úvěry;
 • aktivně si domlouvá s klienty schůzky; pomáhá lidem vytvářet bezpečnější budoucnost, je spolehlivým celoživotním partnerem pro oblast finančního zajištění.

 • Rádi se potkáme s člověkem, který : má minimálně SŠ vzdělání s maturitou a čistý výpis z rejstříku trestů; se nebojí aktivně nabízet služby a produkty Generali České pojišťovny;
 • má chuť na sobě pracovat a vzdělávat se.Zaměstnanecké výhody : 6 týdnů volna, stravenky, příspěvek na penzijní a životní pojištění, slevy na produkty GČP a našich partnerů, Multisport karta, Cafeterie.

  případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele e-mailem.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost