Obsluha - seřizovač CNC
Kariéra spol. s r.o.
Přibyslav, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Pro našeho významného partnera obsazujeme pracovní pozici Obsluha - seřizovač CNC Na pracoviště montáží zakázkové výroby přijmeme zaměstnance, jehož úkolem bude obsluha a seřízení 4 osého CNC stroje.

CO BUDE VAŠÍ PRACOVNÍ NÁPLNÍ : Nahrání programu dle typu výrobku Výměna přípravků pro upnutí obrobku Korekce os pro dosažení potřebných rozměrů dle výkresu Základní kontrolní měření na pracovišti Výroba dílů dle technologického postupu Požadujeme : Vyučení v oboru, popř.

oboru mechanik seřizovač Alespoň základní znalost obrábění na CNC Znalost programovacího jazyku Fanuc výhodou Spolehlivost Důslednost, pracovitost a manuální zručnost Nabízíme : Práci na 4 osém horizontálním obráběcím centru Zajímavý výrobní program Přátelský kolektiv, zkušené kolegy Příjemné pracovní prostředí Možnost odborného vzdělávání 5 týdnů dovolené Příplatky nad rámec Zákoníku práce Benefitní systém kafeterii Příspěvek na penzijní připojištění Dotované stravování, občerstvení na pracovišti Osobní přístup, férové jednání Nástup možný ihned Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis -

použijte odpovědní formulář Typ pracovního vztahu Práce na plný úvazek Typ smluvního vztahu pracovní smlouva Místo pracoviště -

Žďár nad Sázavou Benefity Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na penzijní / životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování Požadované vzdělání Odborné vyučení bez maturity Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s.

r.o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s.r.o., a to do 31.

12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost