Přírodovědní analytici-diagnostici nebo odborní pracovníci v laboratorních metodách
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze
Praha hl.m., Praha
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt e-mailem.Požadujeme VŠ vzdělání přírodovědný obor, atestace v oboru mikrobiologie výhodou, praxe v metodách molekulární genetiky a sérologie vítána, pokročilá znalost AJ slovem i písmem.

Hlavní náplň činnosti : provádění a hodnocení specializovaných analýz v oborech sérologické a molekulární diagnostiky infekčních nemocí přenášených vektory, hodnocení a interpretace výsledků laboratorních studií zaměřených na původce těchto onemocnění, kontrola kvality laboratorních metod NRL LB a jejich validace v souladu s příručkou kvality.

Podrobnosti viz příloha : Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, doručte, prosím na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody4) : Dovolená v délce 5ti týdnů, stravenky, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školkaHlavní náplň činnosti : " provádění a hodnocení specializovaných analýz v oborech sérologické a molekulární diagnostiky infekčních nemocí přenášených vektory " hodnocení a interpretace výsledků laboratorních studií zaměřených na původce těchto onemocnění " kontrola kvality laboratorních metod NRL LB a jejich validace v souladu s příručkou kvalityPožadujeme : " VŠ, přírodovědný obor" atestace v oboru mikrobiologie výhodou " praxe v metodách molekulární genetiky a sérologie vítána" pokročilá znalost AJ slovem i písmemNabízíme : - platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb.- pružná pracovní doba- příjemné pracovní prostředí- příspěvek na stravování - závodní stravování- dovolená v délce 5 týdnů- indispoziční volno - 4 dny v kalendářním roce- firemní školka

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost