Dělníci v oblasti výstavby budov
CHARYTON PLUS s.r.o.
Praha-Troja, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na čísle 776 085 032 (pracovní dny od 13 : 00 - 15 : 00), nebo e-

mailem na adresu zolob seznam.cz Kontaktní osoba : pan Mykhaylo Mykhaylo UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Napište SMS, nebo e-mail a budeme Vás zpětně kontaktovat a upřesníme s Vámi schůzku, nebo volejte na telefon 776 085 032.

E-mail : zolob seznam.cz. Místo konání schůzky : Švábky 2, Libeň, Praha 8. Předložit rejstřík trestů. -Úklidové práce na stavbách, manuální zručnost, výkopové práce, montážní práce, dokončovací práce, práce ve velmi prašném a hlučném prostředí, práce na lešení, zvedání materialu, pozdní večerní období, znalost ukrajinského jazyka - výhodou, práce v kolektivu.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost