PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH
FOKUS Liberec o.p.s.
Liberec
před 15 hodinami
source : Hitprace

Do nově zaváděného Domova se zvýšeným dozorem hledáme pracovníky v sociálních službách do přímé péče. Cílovou skupinou organizace jsou lidé s duševním onemocněním.

Popis pracovní pozice : Pracovník vykonává sociální práci v souladu se Zákonem 108 / 2006 Sb. a úkony péče dle platné vyhlášky 505 / 2006.

Pracovník s klienty vede rozhovory, provádí s nimi tzv. sociální nácviky v činnostech, které se potřebují naučit, zapojuje klienty do aktivizačních činností, apod.

Při individuální práci poskytuje klientovi pomoc, dopomoc a podporu v činnostech jako např. - doprovody do obchodů, na zájmové aktivity, k lékařům, na úřady, asistenci při každodenních činnostech souvisejících s bydlením (vaření, hospodaření s penězi, nakupování, úklid, praní, apod.

a s péčí o sebe (hygiena, životospráva, péče o svůj vzhled, zdraví atd.). Nabízíme : smysluplnou práci, dobré pracovní zázemí, podporu týmu, podporu dalšího vzdělávání, 5 týdnů dovolené, sick days pro případ krátké nemoci.

Nástupní plat 19 000,- Kč až 23 000 s příplatkem za praxi s cílovou skupinou, po 3 měsících až 24 500,- Kč, po 6 měsících až 26 000,- Kč + příplatky související s třísměnným provozem.

Požadujeme : Minimální stupeň vzdělání střední úplné (vyučen bez maturity, s maturitou), uživatelskou práci na PC (Word, Excel, Internet), ŘP je výhodou, komunikační dovednosti, empatický přístup ke klientům, schopnost pracovat v týmu a předávat informace, samostatnost při práci a v plánování času (sebeřízení), schopnost kvalitně pracovat bez soustavné kontroly, trestní bezúhonnost, zájem učit se novým věcem.

Nástup : 1. 7. 2020Hlásit se e-mailem : zaslat životopis a motivační dopis (uveďte vzdělání, vzdělávací kurzy a semináře)Vybraní zájemci budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost