Pracovník agentury práce
Práce Liberec s.r.o.
Liberec, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Pracovní náplň v kanceláři : obsazování volných pracovních pozic vybranými uchazeči, verbální komunikace, administrativní práce spojené s náborem a zaměstnáváním pracovníků, zpracování výplat (zpracování a el.

převody výplat / záloh, zpracování a vyplácení hotovostních záloh). Pracovní doba 08 : 30 - 17 : 00 Pracovní náplň při koordinaci : každodenní osobní kontrola pracovníků na daných pracovištích, vedení docházky, zajištění náhrad nepříchozích pracovníků Pracovní doba dle potřeby a dohody.

Požadujeme : praxe v oboru výhodou (není podmínkou, ale je velkou výhodou) komunikativní typ (osobní i telefonická komunikace) umět pracovat samostatně i v týmu odolnost proti stresu pracovitost a pečlivost trestní bezúhonnost podmínka platný ŘP sk.

B" - aktivní řidič Nabízíme : práce v malém a příjemném kolektivu možnost kariérního postupu osobní automobil k výkonu zaměstnání fixní mzdu a bonusy benefity (příspěvek na stravování, mobilní tarif) Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost