Operátor provozu - divize úklid
Bartoň a Partner s.r.o.
Brno, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Bartoň a Partner s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Brno
  • Přidáno : 1.3.2019
  • Operátoři bezpečnostních služeb :

    Podmínkou k zařazení do výběrového řízení je zaslání motivačního dopisu, strukturovaného životopisu v elektronické podobě na e-

    mail : petr.turek bartonapartner.cz.

    Náplň práce :

  • zodpovědnost za zajištění provozní činnosti,
  • odpovědnost za kvalitu služeb, jednání s představiteli klientských firem,
  • vedení zaměstnanců, plánování práce podřízených,
  • sledování nákladů a efektivnosti nápravných opatření.
  • Požadavky :

  • SŠ / VŠ vzdělání,
  • zkušenost na obdobné pozici,
  • manažerské a technické dovednosti v řízení provozních činností, schopnost návrhu a realizace podnikatelských aktivit,
  • zkušenost s vedením týmu lidí,
  • samostatnost, zodpovědnost,
  • časová flexibilita,
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti,
  • MS Office, Internet, e-mail,
  • řidičský průkaz skupiny B - aktivní,
  • trestní bezúhonnost.
  • Nabízíme :

  • dlouhodobou pracovní perspektivu v prosperující společnosti,
  • finanční ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem,
  • přátelský kolektiv,
  • mobilní telefon, osobní PC.
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)