Montáž svítidel, ZÁLOHY TÝDNĚ
CZ PEOPLE s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pro nadnárodní společnost, která se zabývá vývojem, výrobou a prodejem technických a nouzových svítidel včetně nouzových systémům, hledáme nové členy do týmu.

Náplň práce

  • jednoduchá obsluha strojů,
  • montáž svítidel a součástek,
  • kontrola postupů.
  • Místo výkonu práce : Brno - Starý Lískovec

    Očekáváme

  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • dobrý zdravotní stav - dobrý zrak,
  • trestní bezúhonnost.
  • Nabízíme

  • zálohy týdně na Váš účet,
  • základní hodinová sazba 110 Kč / hod,
  • při pravidelné docházce bez pauzy 120 Kč / hod.
  • směny : ranní 6 : 00-14 : 30,
  • možnost dlouhodobé spolupráce.
  • případě Vašeho zájmu nebo pro více informací zašlete životopis a kontakt.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.