Obsluha čistících strojů
MW-DIAS, a.s.
Mladá Boleslav, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : tř. Václava Klementa č.p. 869Mladá Boleslav II293 01 Mladá Boleslav 1Prvotní kontakt : tel. : 704 876 715 (PO-PÁ 9-14 hod.

e-mail : simunkova mwdias.com nebo osobně : brána č. 8Předchozí zkušenosti s výkonem obdobné práce výhodou. Nezbytný velmi dobrý zdravotní stav - zvýšená fyzická zátěž, práce s chemikáliemi a odpady, nevhodné pro alergiky a osoby citlivé na zápach.

Nutná zodpovědnost a časová flexibilita práce v nepřetržitém provozu včetně víkendů, státních svátků atd., možnost přesčasů.

Možná kombinace časové a úkolové mzdy.Zájemci se nejprve hlásí emailem nebo telefonicky u paní Šimůnkové.Pro výběrové řízení bude MW DIAS, a.

s., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpětZaměstnanecké výhody : Možnost kariérního růstu a interního vzdělávání, zákonné příplatky a další.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost