PHP Developer
Zásilkovna
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

Popis pozice

 • Jsme jeden z nejdůležitějších týmů celé skupiny, protože zajišťujeme podporu, provoz a fungování téměř všech jejích systémů.
 • Většinu věcí vyvíjíme, provozujeme a rozvíjíme in-house. Mezi naše hlavní zodpovědnosti patří univerzální mezinárodní systém, který propojuje nejen svět logistiky, ale i financí a obchodu.

  Jsme mladý kolektiv, který si udržuje neformální kulturu a přátelskou atmosféru. Co děláme : Naše týmy mají opravdu pestrá zadání, řeší složité problémy a využívají rozsáhlou škálu zajímavých technologií.

  Každý náš tým se zaměřuje na jiné typy projektů a činností :

 • rozvíjíme naši již obsáhlou platformu* řešíme provozní a performance problémy s chodem aplikací a serverů* vyvíjíme a provozujeme systémové části služeb Home Delivery & Z-BOX* integrujeme náš systém s desítkami systémů našich smluvních dopravců* řešíme jednorázové úkoly typu hromadné operace se zásilkami* optimalizujeme interních systémy a štěpíme je na samostatné podpůrné služby* dokončujeme přesun posledních aplikací do cloudu (MS Azure) a nové věci již připravujeme s optimalizací na toto prostředí* automatizujeme, robotizujeme a zefektivňujeme práci napříč celou firmou, ale hlavně v našich depech
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost