Obsluha strojů a zařízení v potravinářství
DUNAJ - OSTRAVA CZ s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

81609 Obsluha ostatních strojů na výr., zprac., uchování potravinZamKPracoviště : Palackého 963 / 11, Ostrava - PřívozKontakt telefonicky 703 135 401, osobně po předchozí tel.

domluvě.Fyzická náročnost, manuální zručnost, práce v chladu a vlhku, možnost výskytu alergie, zavedené pracovní návyky.

Jedná se o práci pro muže a ženy, kde se dočišťují brambory a zelenina, vše ruční zpracování, dále zpracování brambor a zeleniny na polotovary jako jsou např.

Kostky, plátky, strouhání. Dochází k jejich dalšímu balení na automatizované lince dle hmotnosti, ukládání na vozíky, balení do přepravek dle objednávkových listů.

Manipulace s paletovými vozíky. Ukládání plných vozíků do pece a vyjmutí vozíku z pece po dokončení vaření.Pracovní doba (od - do) : NE-ČT 7-15.30 hod.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost