Vsetín - Produktový manažer pro plechy, klempířské materiály a nářadíKontaktní formulář
Coleman
Vsetín, Cz
před 9 dny

Rozšiřujeme manažerský tým centrály o dalšího produkt manažera specialistu. Jste orientovaný / á na kvalitu, na inovace, nebojíte se překážek a změn?

Máte v praxi v oboru a chcete dlouhodobě v oboru působit? Pak byste mohl / a být vhodným kandidátem na tuto pozici.

Ale to by nestačilo. Předně nám záleží na společně sdílených hodnotách, na vzájemné důvěře, nasazení pro společný cíl a zodpovědnosti za výsledek své práce.

Usilujeme, abychom byli na prvním místě v servise zákazníkům a hledáme Vás, pokud jste rovněž orientovaný / á na službu zákazníkovi.

Jsme přesvědčení, že zákazník nakonec volí svého dodavatele ne pro nízkou cenu zboží, ale pro největší průnik jeho potřeb se službami obchodní firmy.

Vidíte to stejně?A nakonec. Dlouhodobý rozvoj firmy je založen na rovnováze mezi benefity firmy a jednotlivců vytvořených ze zisku.

Stojíte o dlouhodobou spolupráci a společný růst?

Pokud Vás tento text zaujal, máte podobný postoj k obchodu a přemýšlíte o své kariéře v oboru, velmi rádi se s Vámi potkáme osobně.

Přáli bychom si, abyste splňoval / a 3 základní kvalifikační podmínky pro pozici :

1.Praxe v oboru

2. Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání stavební nebo strojírenské

3. Praktická znalost angličtiny

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost