Vedoucí prodejny v tréninku Möbelix Zlín ž/m
Möbelix
Zlín, CZ
před 2 dny
source : Welcome to the Jungle

Vstupte do tréninkového manažerského programu a získejte solidní základ pro Vaši kariéru vedoucího obchodu. Čeká Vás několikaměsíční intenzivní školení, kdy Vás provedeme teorií, kterou ihned vyzkoušíte v praxi.

Postupně projdete všechna oddělení a vše si vyzkoušíte. Po absolvování programu můžete začít jako vedoucí prodeje a časem se posunout mnohem dál.

Vše bude záležet jen na Vaší disciplíně a šikovnosti. Aktuálně hledáme kolegy pro region Zlín.### NÁŠ MANŽERSKÝ PROGRAM JE POSTAVEN NA REÁLNÉ ZKUŠENOSTI* Projdete jednotlivá oddělení a vše si vyzkoušíte.

 • Věnovat se Vám bude vedoucí pobočky i jednotliví kolegové na prodejně i ve skladu.* Čeká Vás také intenzivní systémové školení v podobě trainee dnů.
 • Teorie tvoří 20% programu, zbývajících 80% budete aktivně zapojen / a do dění na pobočce.* 4-6 měsíců strávíte na jiné, než domovské pobočce.
 • Je důležité zažít odlišné způsoby vedení a fungování prodejny.### CO VÁM NABÍZÍME MY?* Perspektivní práci v renomovaném koncernu, který jen tak něco nepoloží* Propracovaný školící program, díky kterému můžete posouvat sami sebe, ale i celou firmu zase o něco výš.

 • Firemní auto i k osobním účelům* Provizi z prodeje* Otevřenost, férovost a rodinnou atmosféru.* Možnost prosadit věci, které povedou k lepším výsledkům.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost