Montér - zámečník
Energovod CZ, a.s.
Ostrava, Czech Republic
před 21 hodinami
source : Hitprace

Pracoviště : Ostrava (zakázky na Moravě)Hledáme spolehlivé, samostatné a manuálně zručné kolegy, kteří nám pomohou na stavbách NN až VNN při montáži, demontáži a seřizování elektro zařízení.

U nás se setkáte s běžnou zámečnickou činností na stavbách NN až VNN jako je : - ruční opracování součástí pilováním, řezáním, sekáním, rovnáním, ohýbáním, vrtáním- opravy poškozených míst zavařením, vyrovnáním a broušením- sestavování a svařování částí konstrukcí s využitím ručních strojů a nářadí- demontáž, montáž a oprava výměnným způsobemPro vykonávání této práce potřebujete : - vzdělání nebo praxi v oboru- znalost seřizování a ovládání konvenčních obráběcích strojů- orientaci ve výkresové dokumentaci- manuální zručnost- dobrý zdravotní stav umožňující práci s těžšími břemeny- ŘP sk.

BU nás najdete : - jistotu zaměstnání ve stabilní společnosti - 5 týdnů dovolené, 2 dny sick days- stravenky / cestovní náhrady- příspěvek na kartu Multisport- příspěvek na penzijní pojištění- levnější tarif od mobilního operátora i pro rodinné příslušníky- odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 12 000 Kč (třeba kamaráda / známého .

a další benefity (https : / / www.eltodo.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity / ).

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost