Vedoucí technicko - provozního oddělení
Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem
Kladno, CZ
před 13 dny
source : Easy-prace.cz

Náplň práce : Komplexní zajišťování správy a údržby objektů a pracovišť ZÚ, autodopravy. Jednání s dodavateli, s odběrateli a s úřady veřejné správy.

Vedení příslušné administrativní agendy - spolupráce při uzavírání smluv, vedení provozních evidencí, nabídkové řízené. Spolupráce v rámci BOZP a PO.

Spolupráce s ostatními odbornými pracovišti. Řízení motorového vozidla. Požadavky : Požadované minimální vzdělání : ÚSO, středoškolské s maturitou.

Schopnost řídit, organizovat a provádět hodnocení práce podřízených pracovníků. Aktivní práce na PC. ŘP sk. B - aktivní řidič.

Spolehlivost, samostatnost, flexibilita, komunikační schopnosti, schopnost týmové práce a řešení problémů. Trestní bezúhonnost.

Nabízíme : Plný úvazek. Smlouvu na dobu určitou s možným následným prodloužením. Platové ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe dle platných předpisů pro státní organizace.

5 týdnů dovolené + 2 sick days. Stravenky.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost