Kuchař/ka
ARAMARK, s.r.o.
Jince
před 6 dny
source : Hitprace

Pozice : kuchař / kaOCPro naši firemní restauraci přijmeme zaměstnance na pozici kuchař / kaNáplň práce : příprava teplých a studených jídel a příloh, jejich následný výdej, udržování pořádku v kuchyni, pomocné práce v kuchyniPožadavky : nutná praxe z kuchyně na obdobné pozici, výhodou praxe v závodním stravování, schopnost být součástí týmu, podmínkou dobrý zdravotní stav a dobré hygienické návykyPracovní doba od PO - PÁ v čase 6 : 00 - 14 : 30Nástup možný ihned.

Mzda : 17 000,- až 20 500,- Kč k hrubé měsíční mzdě náleží nenárokovaná složka osobního ohodnocení.Zaměstnanecké výhody : iremní stravování, odměny za doporučení nového zaměstnance, slevy na partnerské produkty, školeníKontakt : Tomanová Klára, tel.

720 951 014, e-mail : tomanova-klara aramark.czMísto výkonu práce : ARAMARK, s.r.o., Zborovská č.p. 2, Jince

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost