SPECIALISTA PROJEKTŮ – TRUBNÍ SÍTĚ VODY A KANALIZACE
AC Jobs, s.r.o.
Praha
před 1 dnem
source : Hitprace

Jste zkušený projektant v oblasti trubních sítí vody a kanalizace nebo jste čerstvý absolvent? Chcete být součástí zajímavých projektů?

Hledáte stabilního zaměstnavatele?Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis.Významná a stabilní pražská společnost hledá kolegu na pozici : SPECIALISTA PROJEKTŮ TRUBNÍ SÍTĚ VODY A KANALIZACE

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Tvorba výkresů a plánů přeložky a přípojky trubních sítí vody a kanalizace, vodohospodářské řešení staveb
  • Provádění hydrotechnických posudků
  • Kontrola realizace projektu, dodržování termínů
  • Spolupráce s obchodním oddělením
  • Spolupráce s dalšími členy týmu
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxi v oboru - výhodou
  • Zkušenosti s programem AutoCAD
  • Znalost 3D programů - výhodou
  • Týmového ducha, samostatnost a spolehlivost
  • CO NABÍZÍME?

  • 25 dnů dovolené
  • Uplatnění i pro ABSOLVENTY
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Možnost osobního a profesního růstu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost podílet se na zajímavých projektech
  • Termín nástupu : IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce : Praha
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.