Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství
Agraspol Předmíř, a.s.
Předmíř, Česká republika
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz
 • dlouhodobá práce na plný úvazek
 • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
 • Pomocní pracovníci ve smíšeném hospodářství :

  Náplň práce : Dojení, čištění a ošetřování hodpodářských zvířat. Pomoc při veterinárních zákrocích. Čištění výběhů, stájí a ostatních chovných prostorů a příprava krmiv podle pokynů.

  Přesuny a vyskladňování hospodářských zvířat, včetně jejich vážení. Úklidové práce po skončení pracovního procesu. Pomoc při opravách a údržbě plotů, ohrad a výběhů.

  Manipulace s materiály (např. pytli obilí, hnojiva, brambor, s pytli jadrných krmiv, balíky sena a slámy apod..). Obdělání půdy.

  S budoucími zaměstnanci bude uzavřen pracovní poměr na dobu určitou v délce 12 měsíců od skutečného data nástupu do pracovního poměru.

  Zaměstnanecké výhody : ubytování - po dobu pracovního poměru

  KONTAKT : osobně nebo e-mailem. V pracovních dnech od 8 : 00-12 : 00hod. Kontaktní osoba : Ing. Choura Pavel tel. : 702150949, e-

  mail : agraspolpredmir gmail.com

  Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola

  Hrubá mzda : 15 300 Kč

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost