Frontend vývojář
TESCO SW a.s.
Olomouc
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště : tř. Kosmonautů č.p. 1288 / 1, Olomouc.Co u nás budeš dělat?- Podílet se na vývoji komponent v moderních technologiích HTML5, CSS5 a JavaScriptu.

SPA, WPA, React, Redux, REST Co ti za to můžeme nabídnout?- Práci s vyspělými technologiemi,- nové zkušenosti s vývojovými nástroji Visual Studio, Visual Studio Code a Team Foundation Server, - získání znalostí o moderních technologiích jako jsou WebComponents, WebWorkers a ServiceWorkers,- práci s knihovnami React & Redux,- automatizované testování,- kariérní růst, - motivující ohodnocení,- flexibilní pracovní dobu,- 25 dní dovolené,- a další benefity.

Co od tebe očekáváme?- Znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy,- uživatelskou znalost MS Office,- anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury),- znalost JavaScriptu,- znalost HTML5, CSS3.

Výhodou bude : - znalost jazyka TypeScript,- znalost balíčkovacího nástroje NPM a build nástrojů Gulp a Webpack,- znalost knihoven React, Redux nebo podobných,- znalost CSS Flexbox a Gridbox,- znalost CSS preprocesorů LESS / SASS,- znalost ES6 modulů a dalších nových technologií z ES6 a novějších.Kontakt možný POUZE emailem.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost