Embedded SW Developer
Siemens
Plzeň, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Popis pozice

Vývoj embedded SW a automatických testů pro jednu z vlajkových lodí mezi produkty SIEMENS řídicího systému SIMATIC S7-1500 PLC.

Konkrétně firmware pro CPU jednotky řady S7-1500. Více informací hledejte zde : Vývoj řídícího systému SIMATIC Budeš se věnovat především vývoji firmwaru pro PLC CPU z řady S7-1500 tvorbě zdrojového kódu v jazyce C / C++ pro embedded platformy vývoji v prostředí s RTOS a požadavky na real time odezvu systému integraci komunikačních stacků pro průmyslovou automatizaci (PROFINET,.

 • Těšit se můžeš zejména na až 33 dní dovolené (standard 5 týdnů + dalších až 8 dní z benefitového systému) flexibilní pracovní dobu a home-office bonus za nástup do společnosti ve výši až 100 000 Kč "individuální rozpočet na benefity ve výši min 24 000 Kč, který si můžeš proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a / nebo životní pojištění" relokační bonus na náklady spojené s případným stěhováním do místa výkonu práce (50 000 Kč pokud se stěhuješ v rámci ČR do Plzně, 100 000 Kč pokud se stěhuješ do Plzně ze zahraničí) příspěvek na stravování formou e-stravenek příspěvek na Multi-sport kartu Měl / a bys mít VŠ vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru výbornou znalost programovacího jazyka C / C++ znalost Aj denní komunikace, znalost Nj výhodou orientaci v embedded programování výhodou znalost Linuxu / embedded Linuxu a síťových technologií (Ethernet, TCP / IP, NFS, vývoj kernel modulů) Proč pracovat u nás?
 • Chcete lépe poznat, kdo jsme a čemu se věnujeme? podílel by ses se na vývoji produktu, který v Plzni nemá obdoby byl by jsi součástí dlouhodobě stabilního týmu s výbornou reputací u projektových partnerů nabízíme práci na zajímavých projektech, které se vyvíjí a testují přímo v Plzni.

  Spolupráce mezi vývojáři a testery ti umožní nahlédnout do jiných oblastí a posunovat vlastní rozvoj. sídlíme v nových kancelářích přímo v centru Plzně.

  Jsme snadno dostupní pomocí MHD, nebo třeba na kole (máme vlastní kolárnu). přímo v budově se nachází restaurace Comix, kde se můžeš rychle a dobře najíst.

  Nebo můžeš využít bohatou nabídku restauraci v okolí. současné okolnosti nás donutili přehodnotit práci z domova a přizpůsobit se novým trendům.

  Každý zaměstnanec je tak vybaven potřebným IT balíčkem (monitory, sluchátka, klávesnice, ) proto, aby mohl bezproblémově pracovat z domova.

  Organization : Advanta Company : Siemens, s.r.o. Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Full-time

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost