Šéfmontér pro zahraniční montáž ocelových konstrukcí
Personal Consult s.r.o.
Pardubice, CZ
před 1 minutou
source : Easy-prace.cz

Řízení zakázek a projektů v oblasti montáže ocelových konstrukcí v zahraničí. Dohled nad harmonogramem stavebních prací a dodržováním bezpečnosti na stavbě.

 • Řízení středně velkého týmu zaměstnanců. Kontrola docházky a dodržování standardů kvality.Požadujeme : Nutná je praxe v řízení montážních realizací v zahraničí - ideálně velkých ocelových konstrukcí či staveb;
 • znalost jednoho světového jazyka na komunikativní úrovni (Aj, Nj, Frj nebo Špj), dobrá fyzická kondice a zdravotní stav, organizační a řídící schopnosti, zodpovědnost a spolehlivost, ŘP BNabízíme : Finanční ohodnocení odpovídající náročnosti této pozice.

  Diety a stabilní zázemí. Vše potřebné pro úspěšnou a včasnou realizaci zakázek. Přátelský kolektiv a podpora ze strany vedení firmy.

  Nástup možný ihned!Vzdělání : SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost