Skladový pracovník bez osvědčení i NZV, VZV, RETRAK
HOPI s.r.o.
Strančice
před 16 dny

Umíte vzít za práci? Hupsněte k nám do HOPI! V HOPI děláme logistiku přes 25 let. Znají nás v celé Evropě a jsme na to hrdí.

Výše odměny u nás ve skladu není zastropovaná, takže při pořádném nasazení, svědomitosti a troše cviku si vyděláte slušné peníze.

Jaká práce Vás čeká a co k ní budete potřebovat Budete chystat (hlavně) potravinářské zboží k odběru a obsluhovat balicí linku.

Neobejdete se bez potravinářského průkazu a dobrého zdravotního stavu. Potřebujete taky odhodlání učit se novým věcem a ochotu pracovat na směny.

Požadujeme : Co by se Vám mohlo hodit Zkušenosti s obsluhou některé manipulační techniky (NZV, VZV, RETRAK, SYSTÉMOVÝ ZAKLADAČ).

Ale pokud nemáte, nevadí. Zaučíme Vás. Oprávnění obsluhy manipulační techniky (nemusí být platné zajistíme Vám obnovení osvědčení).

Nabízíme : Jaké výhody u nás získáte Za pořádný pracovní výkon dostanete pořádnou odměnu. Bezplatná doprava z Prahy, Říčan, Benešova a Loun.

I zpět. Náš operátor HOPI Mobile pro Vás má super tarify. Ve firemní kantýně Vás čeká takřka domácí a hlavně dotovaná strava.

Můžete si rozšířit svou kvalifikaci na obsluhu manipulační techniky (NZV, VZV...) či řidiče skupiny C a E (řidičský a profesní průkaz).

Vzdělání : vyšší odborné, vyučení, SŠ s maturitou, základní Typ pracovního poměru : Plný úvazek, Brigády

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost