tiskař
TECNOCAP s.r.o.
Střížovice, CZ
před 5 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro TECNOCAP s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Střížovice 67, Strmilov (Střížovice), 37853
  • Přidáno : 28.6.2019
  • Tiskaři : Požadavky :

    Požadavky :

    výuční list ve strojním oboru; praxe na obdobné pozici; řidičský průkaz VZV výhodou; dobrý zdravotní stav (třísměnný provoz, práce v hluku)

    Pracovní náplň :

  • odpovědnost za bezporuchový chod tiskařské linky; seřízení tiskařské soupravy dle střihových plánů; průběžné sledování odstínu barev a jeho rovnoměrnosti, seřízení odstínu;
  • řízení pracovní skupiny tiskařské linky

    Nástupní mzda : 20 000 - 30 000 Kč / měsíc -mzda po zaškolení - dle produktivity práce

    Firemní benefity nad rámec mzdy :

  • měsíční prémie uvedené vedoucím
  • výkonnostní prémie - Bonus plán - 1 100,- Kč při splnění výroby na 96 % a více, při překročení výroby bonus až 2 200,- Kč / měsíc
  • odměna za plnou docházku 500,- kč / měsíc formou karty FlexiPass (po skončení zkušební doby)
  • stravenky v hodnotě 50,- Kč za práci o víkendu (7,5 hod.)
  • příspěvek na penzijní připojištění od 400 - 900 Kč / měsíc (dle odpracovaných let)
  • 13. plat (při splnění podmínek dle Kolektivní smlouvy)
  • výroční bonus 3 000 - 17 000 Kč (dle odpracovaných let)
  • Nabízíme :

  • stabilní a zajímavou práci v prostředí mezinárodní firmy
  • příplatky za víkendové a mimořádné směny
  • týden dovolené navíc (5 týdnů)
  • závodní dotované stravování (cena pro zaměstnance je 22,- Kč)
  • možnost získání průkazu VZV zdarma v rámci firmy
  • pro zájemce bez předchozí praxe (odpovídajícího vzdělání) je připraveno zaškolení pod vedením zkušených pracovníků
  • Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)