Laborant/ka - úsek klinické biochemie - pracoviště Nový Jičín
Laboratoře Agel, a.s.
Nový Jičín, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

z : 29.11.2017 a : 17.10.2018 Společnost Laboratoře AGEL a.s.

přijme zdravotního / í laboranta / ku na oddělení klinické biochemie, pracoviště Nový Jičín. Náplň práce : zpracování a diagnostika biologického materiálu v oblasti klinické biochemie, práce s laboratorním informačním systémem, obsluha moderní laboratorní techniky Požadujeme : ukončené středoškolské v oboru zdravotní laborant nebo ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru zdravotní laborant, popř.

magisterský obor přírodovědného zaměření, atestace z oboru klinické biochemie výhodou, spolehlivost, preciznost, týmová práce, zájem o obor, schopnost učit se novým věcem Nabízíme : zázemí stabilní dynamické společnosti, moderně vybavené pracoviště, vstřícný kolektiv, platové podmínky dle platného mzdového předpisu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na životní pojištění, odměny při životních a pracovních jubileích, příspěvek na dětskou zimní nebo letní rekreaci v rámci holdingu, úhrada poplatků za registraci nelékařských pracovníků Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Nástupní mzda od 17 000 Kč bez atestace, od 20 000 Kč po atestaci.

Nástup možný dohodou. Kontakt : písemně na email : kariera agellab.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost