Stavební mistr - stavbyvedoucí
TERMIL s.r.o.
Rýnovice, CZ
před 7 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro TERMIL s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : středoškolské vzdělání
  • lokalita : Maxe Švabinského 111 / 30, Jablonec nad Nisou 5 (Rýnovice), 46605
  • Přidáno : 20.10.2018
  • Hlavní stavbyvedoucí :

    STAVEBNÍ MISTR-STAVBYVEDOUCÍ

    Náplň práce :

  • samostatné vedení stavby nebo její části
  • kontrola dodržování technologických předpisů a postupů
  • tvorba a dodržování harmonogramu výstavby
  • vedení administrativy spojené se stavební zakázkou
  • komunikace s jednotlivými dodavateli stavebních materiálů a prací
  • koordinace vlastního týmu a také subdodavatelů stavby
  • Požadujeme :

  • min. středoškolské vzdělání stavebního směru v oboru pozemních staveb / 2 roky praxe v oboru
  • základní znalost problematiky výstavby
  • řidičský průkaz skupiny B
  • samostatnost, zodpovědnost, iniciativu, flexibilitu
  • snahu a chuť zapracovat se do nabízené pozice
  • bydliště v regionu Jablonec n.N. / Liberec výhodou
  • Nabízíme :

  • zaměstnání ve stabilní a zavedené firmě
  • atraktivní finanční ohodnocení na základě dosažených výsledků
  • profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • práci v zajímavém prostředí a mladém kolektivu
  • důkladné zapracování po boku zkušeného stavbyvedoucího v případě absolventa
  • zaměstnanecké výhody
  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Zaměstnanecké výhody : Tankování pohonných hmot za zvýhodněné ceny, služební automobil, telefon, PC či tablet, výroční bonusy, pravidelné firemní akce a oslavy

    Kontakt emailem nebo telefonicky v době 7 : 00-15 : 30

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)