Řidič/ Řidička C+E MKD
LECHNER CZ, s.r.o.
Hodonín, CZ
před 22 hodinami
source : Easy-prace.cz

Jezdíme s plachtovým návěsem Kogel Francii, Německo, Itálii, nově Španělsko. Vozíme paletové zboží. S mrazírenským návěsem FRIGEM jezdíme do Francie, Itálie, Německa, Rakouska.

Vozíme mléčné výrobky, ovoce, zeleninu, maso, tyto přepravy zahrnují jízdu i přes noc. Jezdí se Po-Pá, víkendy jsou volné.

Parkování po dojezdu na firemním parkovišti nebo v místě bydliště. Máme nápomocný dispečink pro řešení problémů 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Máme vlastní servis pečující o stav našich vozidel. Nájezd 10 - 11 000 km měsíčně. Na hodně věcech se můžeme domluvit. Hledáme samostatné, spolehlivé, pracovité a pečlivé řidiče, kterým dovybavíme kamion na základě vzájemné domluvy, podle jejich přání.

Nástup ihned nebo po domluvě. Požadujeme : Řidičský a profesní průkaz pro skupiny C+E nebo D+E Školení ADR je výhodou Samostatnost, spolehlivost, pracovitost a pečlivost Nabízíme : Stabilní práci a pravidelnou výplatu vždy včas na účtu Čistý příjem od 42 000Kč do 49 000 Kč měsíčně Věrnostní odměny po prvním roce spolupráce Bonusy za přístup a péči o svěřené vozidlo, spolehlivost, za doporučení nového kolegy Telefon s neomezeným voláním, SMS, daty GPS Sygic Truck Pracovní smlouvu na dobu neurčitou Zajišťujeme a hradíme pravidelná roční školení profesní způsobilosti Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odbornéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost