ELEKTRIKÁŘ
GASTRO PRODUCTION s.r.o.
Kamenný Újezd, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : - montáž a kompletace elektro komponentů a zařízení do profesionálních gastro zařízení, např. chladicích stolů, vitrín atd.

 • provádění různých elektro činností- pravidelná údržba nástrojů a pořádku na pracovištiPožadujeme : - technické myšlení, zručnost- chuť pracovat a být aktivní- zodpovědnost a spolehlivost v plnění zadaných úkolů- ochotu učit se novým dovednostem a dále se vzdělávatVýhodou : vzdělání v oboru elektro, elektrikář, elektromechanik nebo jiné technické vzdělání, předchozí praxe v oboru stroj.
 • zámečnictví výhodou, vyhláška 50 / 1978 Sb. výhodou - pokud nemáte-lze zařídit, orientace v tech.dokumentaci, práce s ručním, elektr.

  a pneu. nářadímNabízíme : plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, smlouvu na dobu neurčitou-dlouhodobou spolupráci, zajímavou práci na projektech pro zahraniční i české zákazníky, zajímavé mzdové ohodnocení 150,- / hod až 165,- / hod dle předchozích zkušeností, možnost dalšího rozvoje, přátelský kolektiv, dovolená 2 dny navíc (4,4 týdne 22 dnů), závodní stravování, stravenková karta Edenred - stravenka v hodnotě 100,- / ks, v měsíci nástupu obědy zdarma, benefitní program pro zaměstnance - příspěvek na dovolenou až 20.

  000,- / rok - po celém předchozím odpracovaném roce u společnosti (dle interní směrnice)

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost