Pracovníci přepážky
Leona Šrámková
Nový Jičín, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

z : 25.4.2018 a : 09.01.2019 Možnost spolupráce na dohodu o obchodním zastoupení pod Českou poiišťovnou vyšší benefity, po zkušební době čtvrtletní prémie až 40% průměrného čtvrtletního výdělku, vhodné pro osoby s lehčím zdravotním postižením, vhodné pro absolventy škol, výhodou vzdělání v oblasti ekonomie, marketingu, managementu a předešlé zkušenosti v oblasti finančního poradenství.

Požadavky : základy PC, komunikativnost, schopnost řídit svůj čas, výhodou řidičský průkaz B, jedná se o telef.a osobní kontakt s klienty, zpracovávání finančních plánů, modelace návrhů smluv a jiné, práce v oblasti Fulneku, Oder, Bílovce, Studénky, Kopřivnice, Frenštátu p / R a Nového Jičína.

Nabízí : školení, osobního kouče, firemní telefon, firemní automobil. Inf. : schůzka po předchozí telefonické domluvě nebo na základě e-

mailu : použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost