Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení
Hruška a krys s.r.o.
Praha
před 6 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Bubenská 1477 / 1, 170 00, Praha - HolešoviceZpůsob prvního kontaktu : E-mailem na adresu info domkino.

cz, nebo telefonicky na číslo 775 150 690Kontaktní osoba : paní Detkina TatianaUPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : -Náplň práce : průzkum trhu a tendencí v oblasti tvorby filmu, analýza cílových skupin, práce na vývoji projektu domkino.

cz, vypracovávání marketingové strategie, koordinace programů filmové dílny, komunikace s rusky mluvícími účastníky. -Další požadavky : odpovědnost a motivace pracovat v umělecké oblasti, zkušenosti s realizací vlastních projektů jsou vítány, SŠ vzdělání v oblasti filmové a TV tvorby podmínkou, zkušenosti s on-line marketingem a propagací audivizuálního kontentu jsou vítány, praxe v oboru alespoň 2 roky podmínkou, výborná znalost RJ a základní pasivní znalost AJ podmínkou, řidičský průkaz Sk.

B.ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : Dovolená, pracovní telefon

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost