Psycholog - manželský a rodinný poradce v Poradně pro rodinu Jeeník
Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace
Beroun, Jeseník
před 3 dny
source : Hitprace

AKTUALIZACE 25.6.2020První kontakt písemný- písemné nabídky na e-mail : dadak ssp-ol.cz- kontaktní osoba pro dotazy k nabízené pozici PhDr.

Monika Stejskalová 731 447 457MÍSTO VÝKONU PRÁCE : - Dukelská 436 / 15, Poradna pro rodinu JeseníkZAMĚSTNAVATEL POŽADUJE : - VŠ vzdělání jednooborová psychologie - magisterský studijní program- psychologická praxe výhodou (přímá práce s klienty včetně psychologické diagnostiky)- orientace v zákoně č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách a v zákoně č.359 / 1999 Sb., o sociálně-práví ochraně dětí, v platném znění- znalost problematiky náhradní rodinné péče- alespoň započatý psychoterapeutický výcvik výhodou- bezúhonnost- zdravotní způsobilost - schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými- schopnost konstruktivní komunikace- schopnost držet hranice- empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup- ochota dále se vzdělávat- znalost práce na PC (MS Office)- ŘP sk.

B - aktivní řidičZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : - stravenky, FokusPass- 5 týdnů dovolené- vzdělávání

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost