KUCHAŘ / KUCHAŘKA
Charita Konice
Prostějov, Bohuslavice
před 4 dny
source : Hitprace

Nástup ihned. I ABSOLVENT. Osobní kontakt po tel. domluvě paní Mgr. Pašová tel. : 739 524 365 (volat v době 8 : 00-15 : 00 hod.

e-mail : pavlina.pasova konice.charita.cz. Jedná se o přípravu a výdej stravy pro uživatele a zaměstnance, včetně vedení požadované dokumentace, v rámci Domu pokojného stáří Bohuslavice - domov pro seniory.

Požadujeme : střední odborné vzdělání s výučním listem, zdravotní stav odpovídající náročnosti profese, trestní bezúhonnost, komunikativní dovednosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce a odpovídající pracovní nasazení, odolnost vůči stresovým situacím, trpělivost, empatii a vztah ke starým a nemocným občanům.

Náplň práce v pracovních dnech spočívá v přípravě snídaní a večeří pro uživatele a výdeji obědů od dodavatele, v případě dodané stravy nevhodné pro uživatele s dietou také připravení vhodné stravy.

O víkendech a svátcích a ve dnech, kdy dodavatel nezajistí dodávku hlavního jídla, je náplní práce příprava celodenní stravy.

Strava je pro uživatele zajišťována 7 dnů v týdnu, 365 dnů v roce, jedná se o 12 hodinové denní směny. K dojíždění na služby je výhodou řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme : zázemí stabilní církevní neziskové organizace, podporu dalšího vzdělávání a rozvoje, zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravné, 5 týdnů dovolené.

Práce v domově pro seniory - ranní 12 hodinové směny včetně sobot a nedělí a svátků. Možnost prodloužení smlouvy na další rok.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost