Manažer/ka administrativy (Administration manager)
WACC Services s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

12111 Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)MKPracoviště : Mlýnská 2353 / 12, Moravská OstravaPředem volat na č. 606 032 926 a domluvit si schůzku.

Hlásit se mohou jen vhodní kandidáti / ky.Nadnárodní finanční zákaznické centrum v Ostravě, urgentně hledá Manažera / ku administrativy.

Kvalifikace : Certifikace vyššího vzdělání.Zkušenosti : alespoň dva roky ve finanční společnosti.Vyžadované schopnosti-výborná angličtina, úroveň C1-C2 -hebrejština na úrovni rodilého mluvčího -výborné schopnosti organizace zaměstnanců-vysoké znalosti v oblasti investicí, vedení, zákaznického servisu pro makléřské firmy -znalosti postupu procesů s tokem peněz ve firmě -komunikační schopnosti pro interakci s hebrejskými a anglickými partnery-zdatnost v implementaci protokolů, metod a pracovních procesů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost