Ostraha
FORCORP GROUP spol. s.r.o.
Zbilidy, Česká republika.
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro FORCORP GROUP spol. s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na částečný úvazek
  • vyžadováno : praxe
  • jazykové požadavky : čeština aktivně
  • lokalita : Průmyslová 595 , Praha (Zbilidy), 252 50
  • Přidáno : 4.4.2019
  • Máte chuť vyzkoušet co obnáší práce v ostraze a chtěli byste se ještě uplatnit na trhu práce?

    Jsme tu pro vás : Bezpečnostní a úklidová společnost působící po celé ČR, která hledá pracovníky ostrahy.

    Pak právě vám nabízíme ostrahu pro : Biocev Praha - Vestec

    Co vás čeká na zakázce :

  • kontrola osob vstupujících do objektu
  • pravidelné obchůzky
  • Co vám nabízíme :
  • práci na HPP
  • pracovní doba v nepřetržitém provozu
  • úvazek : 30hod / týdně
  • mzda : 94 - 135,- kč / hod.
  • náborový příspěvek za přivedení nového zaměstnance 10.200kč
  • nástup ihned
  • počet míst : 2
  • Požadavky na vás :

  • Certifikát strážného výhodou
  • výpis z rejstříku trestů
  • spolehlivost
  • místo převážně chráněné pro OZP
  • Na koho se můžete obrátit :

  • první kontakt pouze telefonicky nechodit na pracoviště
  • bezplatná linka 800991188 v Po Pá od 8 : 00 14 : 00, naše děvčata vám ráda zodpoví vaše dotazy. Nebo pište na email : prace forcorp.cz
  • Znáte někoho, komu by se mohla tato práce líbit? Dejte mu vědět.

    Step 2