ZKUŠENÝ MIKROBIOLOG
AC Jobs
Praha hl. Město
před 5 dny

Máte vysokoškolské vzdělání zaměřené na mikrobiologii a víceleté praktické zkušenosti z prostředí mikrobiologické laboratoře?

Jste komunikativní, pečliví a ve své práci precizní? Rádi pracujete v týmu a samostatnost a flexibilita je Vám vlastní? V tom případě se nám určitě ozvěte, rádi Vám tuto pracovní příležitost blíže představíme! ZKUŠENÝ MIKROBIOLOG

Pracovní náplň

  • práce v rámci mikrobiologické laboratoře zaměřené na analýzy potravin a vod
  • zajištění odborné podpory juniornějším laborantům
  • zpracování výsledků prováděných analýz
  • provádění validací mikrobiologických metod
  • kalibrace zařízení, správa dokumentace
  • Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání mikrobiologického směru
  • praxi z prostředí mikrobiologické laboratoře alespoň 3 roky
  • zkušenosti s prací v režimu GMP
  • pečlivost a zodpovědný přístup k práci
  • týmového ducha a komunikativnost
  • Co nabízíme?

  • zajímavou práci a příjemný kolektiv
  • moderní vybavení laboratoří
  • 5 týdnů dovolené, stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • místo výkonu práce : Praha
  • Požádat