GLOBAL TAX MANAGER
AC Jobs
Brno
před 12 dny

Chcete uplatnit svoje znalosti a dovednosti v rámci daňové problematiky? Chcete se posunout ve své kariéře na manažerskou pozici?

Disponujete znalostí daní a předpisů na mezinárodní úrovni? Angličtina pro Vás není španělskou vesnicí a jste schopni denní komunikace?

Máte manažerské dovednosti? Pak hledáme právě Vás! Lídr na trhu zabývající se výrobou hledá nového kolegu / kolegyni na pracovní pozici : GLOBAL TAX MANAGER (max. 120000 Kč)

Pracovní náplň

  • řešení DPH napříč společností
  • podpora a pravidelný reporting vrcholovému managementu
  • vedení cca 10 podřízených
  • vedení auditů
  • plánování DPH (20%)
  • maximalizace úspor a minimalizace výdajů
  • zodpovědnost za dodržení legislativy a zákonů v jednotlivých zahraničních zemích
  • Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání ideálně v oblasti účetnictví a daně
  • praxi min. 5 let na obdobné pozici
  • plynulou znalost anglického jazyka (denní komunikace)
  • zkušenost s vedením lidí
  • znalost daňových zákonů a předpisů na mezinárodní úrovni
  • CPA certifikát - výhodou
  • člověka s analytickým uvažováním, který je efektivně schopen řešit vzniklé problémy
  • Co nabízíme?

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • zodpovědnou práci pro mezinárodní společnost
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní dobu
  • dotované stravování
  • příspěvek na důchodové pojištění
  • propracovaný systém školení
  • místo výkonu práce : Brno - Slatina
  • Požádat