REFERENT/KA MARKETINGU/WEBMASTER V LÁZNÍCH
Léčebné lázně Jáchymov a. s.
Jáchymov, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Léčebné lázně Jáchymov a. s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : T. G. Masaryka 415, Jáchymov, 36251
  • Přidáno : 5.10.2018
  • Odborní asistenti v administrativě :

    REFERENT / KA MARKETINGU / WEBMASTER V LÁZNÍCH

    Kontakt : pí Kuchařová Eva, tel. : 702153251, e-mail : nabor laznejachymov.cz

    Do VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ budou zařazeni všichni zájemci, kteří zašlou svůj motivační dopis a životopis na adresu personálního oddělení nebo na e-

    mail : nabor laznejachymov.cz, informace Vám poskytne personalistka Eva Kuchařová, tel. 702 153 251 nebo 353 831 308.

    Náplň práce :

  • Navrhování a tvorba obsahu, pravidelná aktualizace, zajištění funkčnosti firemních webů
  • Administrace rezervačního systému na webu
  • Úprava grafických podkladů pro webové stránky
  • Zadávání a správa reklamních kampaní na internetu
  • Sledování a vyhodnocení statistik návštěvnosti firemních webů v Google Analytics
  • Hromadná elektronická korespondence s klienty (e-mailing) včetně vyhodnocení kampaní
  • Požadujeme :

  • Minimální vzdělání SŠ s maturitou
  • Alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Základní znalost HTML, CSS, Bootstrap
  • Znalost PPC Adwords / Sklik, orientace v SEO
  • Pokročilé uživatelské PC znalosti
  • Znalost programů Corel, Photoshop výhodou
  • Výborná komunikace v českém jazyce (gramatika, úprava textu pro web, tvorba obsahu dle podkladů)
  • Znalost cizích jazyků : NJ, AJ
  • Samostatnost, pracovitost, flexibilita, proaktivní přístup
  • Dobré komunikační dovednosti, schopnost obchodního myšlení
  • Nabízíme :

  • Samostatnou, zajímavou a zodpovědnou pracovní pozici v příjemném pracovním kolektivu
  • Stabilní finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice
  • Možnost osobního rozvoje
  • Zaměstnanecké výhody a benefity : 5 týdnů dovolené, rekreace ve spřátelených lázních, kvalitní dotované stravování - obědy za 22 Kč, možnost plavání v bazénu za zvýhodněné ceny, příspěvky na dětské tábory, odměny k pracovním výročím, zvýhodněný tarif u mobilního operátora, příspěvky na dovolené a Vánoce)
  • Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)