Správce ICT
Státní oblastní archiv v Litoměřicích
Litoměřice, Litoměřice, Czech Republic
před 4 dny
source : Personálka.cz

Zajišťování správné funkce a chodu vymezených uživatelských úseků informační a komunikační infrastruktury, správa interních aplikací včetně specializovaných archivních a knihovních SW, digitalizace a zveřejňování archiválií, komunikace s dodavateli technických a informačních systémů, metodická podpora uživatelům, správa intranetových a internetových stránek archivu a správa dat včetně jejich zálohování.

Požadujeme minimálně Bc. vzdělání, orientaci v problematice digitalizace a správy metadat, znalost AJ (středně pokročilý), řidičský průkaz sk.

B, trestní bezúhonnost. Základní přehled o archivnictví výhodou.

Nabízíme : plat od 22 980, Kč měsíčně (11. platová tř. dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb. v platném znění), 5 týdnů dovolené na rok, pružná pracovní doba, indispoziční volno, stravenky, mobilní telefon, notebook.

Místo výkonu práce : Litoměřice

Motivační dopis a životopis zasílejte do 28. 2. 2022 na email hlavackova soalitomerice.cz , poštou nebo DS.

Požadavky

 • Minimální vzdělání : Bakalářské
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost