Všeobecná sestra nebo porodní asistentka s praxí na operačních sálech, ev. S PSS v oboru
Jesenická nemocnice a.s.
Jeseník, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

AKTUALIZACE 11.10.2018 !!! První kontakt osobní nebo písemný! Zaměstnavatel hledá zaměstnace na pozici : Všeobecná sestra nebo porodní asistentka s praxí na operačních sálech, ev.

s postgraduálním studiem po škole v oboru Požadavky : - vzdělání ÚSO, bakalářské - žadatel musí splňovat podmínky zákona č.

96 / 2004Sb.

o získání odborné způsobilosti k výkonu povolání všeobecná sestra 5, nebo porodní asistentka / 6 / , registrace v oboru, čistý trestní rejstřík Zaměstnavatel nabízí : -

základní mzda+příplatek za náročnost oboru+příplatek za specializaci+příplatek za stěhování+ benefity : závodní stravování, 3dny volna +25 dní dovolené,časem příspěvek na žiovtní pojištění + penzijní připojištění+rekondiční pobyty Zaměstnavatele lze kontaktovat : -

zasláním písemné nabídky a životopisu na e-mail : Jana.Zavrelova jen.agel.cz - osobně po telefonickém sjednání schůzky na tel.

čísle : 584 458 407

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost