ELEKTRIKÁŘ
AC Jobs
Teplice
před 4 dny

Právě budeš končit střední školu s elektrotechnickým zaměřením a nevíš co po ní? Chceš si vybudovat praxi ve společnosti, která oživí tvůj životopis?

Neváhej a pošli mi svůj životopis. Hledám do nadnárodní výrobní společnosti v Teplicích absolventy na pozici ELEKTRIKÁŘ!

Pracovní náplň

  • čeká tě údržba a opravy elektrozařízení a slaboproudé techniky
  • zajištění aktuální dokumentace zařízení
  • budeš spolupracovat s dodavateli zařízení při opravách a implementacích nových systémů
  • povedeš evidenci a záznamy, toho, co jsi udělal
  • Co požadujeme?

  • podmínkou je vystudovaná SŠ elektrotechnického oboru
  • platnou vyhlášku č. 50 / 1978 Sb. 6 (jestli máš 4 tak to nevadí, firma Ti zajistí vyšší)
  • znalost MS Office
  • orientaci v technické dokumentaci
  • manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • Co nabízíme?

  • již po zkušební době budeš mít nárok na část 14. platu
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • profesionální zaškolení a profesní růst
  • ranní směny
  • lokalita : Teplice
  • Požádat