Ostraha - detektiv prodejny Lidl
Bohemia Marten Plus s.r.o.
Vlašim, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Pracoviště Vlašim LIDLNáplň práce : Pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchajících trestnou činnost.

10 - 12-ti hod. směny, turnus krátký a dlouhý týden.Požadujeme : Praxe v oboru a certifikát strážného výhodou - ne podmínkou, dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, základy etiky - vstřícné a slušné vystupování.

Předložení výpisu z trestního rejstříku.Nabízíme : Zajištění certifikátu strážného, nástup možný ihned, možnost práce na DPP - a to i dlouhodobě.

K základní sazbě odměny za záchyty, možno čerpat zálohu na mzdu.Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, s možností prodloužení pracovního poměru.

Vhodné také pro osoby s OZZ, ivaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojíKontakt : Telefonicky : Po-Pá 8.

00 - 17.00 hod., 606 333 112 pí. Alena Lihotskánebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejtena e-mail : nabor.

ostrava bohemiaplus.cz . - nezapomeňte přiložit platné tf. číslo a svou emailovou adresu.Prosíme zájemce, aby nechodili na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází, prvotní kontakt nutný telefonicky, nebo e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost